Koncert
XTB KSW 77

XTB KSW 77

  • 2022-12-17, , godzina 19:00
  • 80 zł (XTB KSW 77)
  • hala Gliwice, Gliwice

Bilety

Opis

NOWE OGŁOSZENIA 

  • Druga walka mistrzowska dodana do karty walk Poza walką o pas wagi koguciej na gali  XTB KSW 77  dojdzie również do starcia mistrzowskiego w kategorii półciężkiej. Panujący mistrz,  Ibragim Chuzigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub), stanie do pierwszej obrony tytułu przeciwko numerowi jeden tej kategorii wagowej, Ivanowi Erslanowi (12-1 1NC, 8 KO, 1 Sub).
  • Patryk Kaczmarczyk zmierzy się z Pascalem Hintzen Podczas gali w Gliwicach dojdzie do ciekawej konfrontacji w kategorii piórkowej. Dający efekto

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "XTB KSW 77"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gliwice, koncerty Gliwice na dziś, koncerty Gliwice jutro, koncerty Gliwice w tym tygodniu, koncerty Gliwice na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Pierwszy oficjalny album świąteczny Louisa Armstronga [WIDEO]
Pierwszy oficjalny album świąteczny Louisa Armstronga [WIDEO]

Zobacz tracklistę świątecznego krążka.

Top 10 świątecznych piosenek [ZESTAWIENIE]
Top 10 świątecznych piosenek [ZESTAWIENIE]

Jakie kawałki wprawią najlepiej w świąteczny nastrój?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!