Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

WOŚP 2012 w Gliwicach - zobacz rozkład jazdy!

2012-01-05 09:38:08 | Gliwice

Poznaliśmy szczegółowy porogram 20. Finału WOŚP w Gliwicach! Organizatorzy przygotowali imprezę w stylu reggae, której gwiazdami będą takie zespoły jak Akurat, Bakshish oraz A-Front.

Program godzina po godzinie

13:00
Rozpoczęcie oficjalne imprezy

13:05 – 14:00    
Pokazy tańca, pokazy walki mieczem, wjazd samochodów
terenowych, policji, straży pożarnej i grupy rekonstrukcyjnej, licytacje

14:00 – 16:00    
I GLIWICKI BIEG ORKIESTROWY
Biegam dla Orkiestry :) Biegam bo lubię :)  

W programie :
14.00 – bieg na dystansie 1km dla dzieci, młodzieży i dorosłych
14.30 – bieg na dystansie 10km dla osób od 16 roku życia
META i START na Pl. Krakowskim
KAŻDY UCZESTNIK BIEGÓW OTRZYMA NA MECIE PAMIĄTKOWY MEDAL!!
W tym czasie na płycie Pl. Krakowskiego : animacje dla dzieci –
malowanie twarzy, zabawy, namioty Policji, Straży, NSR,         Namioty i zabawy firmy MARRISA

16:00 – 17:00    
Zespół Bakszysz

17:00 – 17:15    
Wręczenie nagród I Gliwickiego Biegu Orkiestrowego oraz Turnieju piłkarskiego, licytacje

17:30 – 18:30    
Zespół Akurat

18:30 – 19:30     

KUBA Nycz z zespołem (półfinalista X Factor)

19:30 – 20:30     
zespół A - FRONT (Gliwice)

20:00 – 20:15     
Światełko do nieba

20:45 – 21:55    
Zespół EASTWEST ROCKERS

22:00            
Zakończenie imprezy
 
Prowadzenie imprezy: Artur Szcześniak – organizator pierwszych FINAŁÓW WOŚP w Gliwicach!
Szef Klubu Biegacza Facciamo Jogging - współorganizatora zawodów biegowych.

Wiecej o imprezach towarzyszących 20. Finałowi WOŚP w Gliwicach dowiesz się klikając TUTAJ

MAS

Słowa kluczowe: wosp gliwice plac krakowski koncerty 8 stycznia 2012
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!

26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie
26. Finał WOŚP 2018! Tak wyglądało światełko do nieba w Krakowie [ZDJĘCIA]

Kraków tak, jak inne miasta przesłał światełko do nieba!

Polecamy
Schroniska górskie zagrają z WOŚP
Schroniska górskie zagrają z WOŚP

Zapraszamy do udziału w Dziesiątym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (10-12.01.2014), w którym uczestniczyć będzie aż 28 schronisk górskich.

"Stop Powodziom" już w niedzielę! Zobacz puszki
"Stop Powodziom" już w niedzielę! Zobacz puszki

Już w najbliższą niedzielę (4 lipca) startuje akcja „Stop Powodziom” organizowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ostatnio dodane
WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał WOŚP 2018. Zobacz, ile zebrali!
Podsumowanie WOŚP 2018. Ile zebrali?

Wszystko wskazuje, że tegoroczny finał może przynieść nowy rekord!