Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

WOŚP 2012 w Gliwicach - zobacz rozkład jazdy!

2012-01-05 09:38:08 | Gliwice

Poznaliśmy szczegółowy porogram 20. Finału WOŚP w Gliwicach! Organizatorzy przygotowali imprezę w stylu reggae, której gwiazdami będą takie zespoły jak Akurat, Bakshish oraz A-Front.

Program godzina po godzinie

13:00
Rozpoczęcie oficjalne imprezy

13:05 – 14:00    
Pokazy tańca, pokazy walki mieczem, wjazd samochodów
terenowych, policji, straży pożarnej i grupy rekonstrukcyjnej, licytacje

14:00 – 16:00    
I GLIWICKI BIEG ORKIESTROWY
Biegam dla Orkiestry :) Biegam bo lubię :)  

W programie :
14.00 – bieg na dystansie 1km dla dzieci, młodzieży i dorosłych
14.30 – bieg na dystansie 10km dla osób od 16 roku życia
META i START na Pl. Krakowskim
KAŻDY UCZESTNIK BIEGÓW OTRZYMA NA MECIE PAMIĄTKOWY MEDAL!!
W tym czasie na płycie Pl. Krakowskiego : animacje dla dzieci –
malowanie twarzy, zabawy, namioty Policji, Straży, NSR,         Namioty i zabawy firmy MARRISA

16:00 – 17:00    
Zespół Bakszysz

17:00 – 17:15    
Wręczenie nagród I Gliwickiego Biegu Orkiestrowego oraz Turnieju piłkarskiego, licytacje

17:30 – 18:30    
Zespół Akurat

18:30 – 19:30     

KUBA Nycz z zespołem (półfinalista X Factor)

19:30 – 20:30     
zespół A - FRONT (Gliwice)

20:00 – 20:15     
Światełko do nieba

20:45 – 21:55    
Zespół EASTWEST ROCKERS

22:00            
Zakończenie imprezy
 
Prowadzenie imprezy: Artur Szcześniak – organizator pierwszych FINAŁÓW WOŚP w Gliwicach!
Szef Klubu Biegacza Facciamo Jogging - współorganizatora zawodów biegowych.

Wiecej o imprezach towarzyszących 20. Finałowi WOŚP w Gliwicach dowiesz się klikając TUTAJ

MAS

Słowa kluczowe: wosp gliwice plac krakowski koncerty 8 stycznia 2012
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
Liber i Acid Drinkers na WOŚP w Gliwicach
Liber i Acid Drinkers na WOŚP w Gliwicach Gliwice

Liber oraz Acid Drinkers będą gwiazdami XXI Finału WOŚP w Gliwicach

39 incydentów na WOŚP. Policja: Było bezpiecznie
39 incydentów na WOŚP. Policja: Było bezpiecznie

Groźnie było na wrocławskim Kozanowie, gdzie dwóch mężczyzn groziło 17-letniej wolontariuszce nożem.

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe