Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Cleo zaśpiewa podczas 25. finału WOŚP na gliwickim rynku!

2017-01-09 09:01:07 | Gliwice

Tegoroczna 25. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już tradycyjnie na gliwickim rynku. Start 15 stycznia o godzienie 13:00. Wydarzenie uświtnią artyści tacy jak Cleo i legendarna grupa rockowa Rezerwat, zagrają dla dzieci na oddziałach pediatrycznych i seniorów.

–Na muzycznej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie coś dla młodszych i starszych. Zaśpiewa dla nas Cleo, a jako główna gwiazda, po Światełku do Nieba, wystąpi dobrze znana miłośnikom muzyki rockowej formacja Rezerwat – zapowiada Marek Niewiarowski, organizatora finału w Gliwicach. Oprócz zapowiedzianych gwiazd wystąpią lokalne kapele. Wydarzenie zakończy się wieczornym pokazem fajerwerków. 

– 13 stycznia o godz. 19.00 w Stacji Artystycznej Rynek otworzymy wystawę „Artyści na rzecz WOŚP”. Dzieła zostaną wylicytowane, a dochód trafi do beneficjentów finału. Robimy to już po raz trzeci. Niektóre prace plastyczne powstają specjalnie na ten cel już kilka miesięcy wcześniej – zapowiada Katarzyna Cupiał ze Stacji Artystycznej Rynek. Pośród licytowanych przediotów znajdą się także m.in koszulka Piasta Gliwice z autografami piłkarzy, płyty muzyczne, a także kurs żeglarski.

Podczas wielkiego finału imprezę wpierać będzie okołu 200 wolontariuszy, wciąż jeszcze można dołączyć ekipy - szczegółowych informacji o wolontariacie podczas WOŚP-u udziela Hufiec ZHP Ziemi Gliwickiej (www.gliwice.zhp.pl). Środki zebrane podczas ubiegłorocznych edycji w postaci specjalistycznego sprzętu medycznego trafiły m.in. do gliwickich instytucji, takich jak szpitale przy ul. Kościuszki i ul. Radiowej i stacja pogotowia ratunkowego.

EG

źródło: gliwice.eu

fot. materiały prasowe
Słowa kluczowe: WOŚP Gliwice, Cleo w Gliwicach, WOŚP Gliwice cel charytatywny akcji
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
Owsiak organizuje konkurs. Jaka Polska za 20 lat?
Owsiak organizuje konkurs. Jaka Polska za 20 lat?

Jurek Owsiak postanowił namówić Polaków, aby wybrali się w niesamowitą podróż wehikułem czasu.

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe