BRANŻE
ID:273458

Specjalista ds. programowania sterowników PLC (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000mSXxQAM

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2023-03-22

Branża: Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • obsługa sterowników PLC,
  • dokonywanie zmian w sterownikach PLC,
  • obsługa programatora,
  • analiza problemów za pomocą Programatora Siemiens,
  • bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn i urządzeń (pod względem automatyki),
  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń na zakładzie produkcyjnym,
  • monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania za zakup części zamiennych.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi sterowników PLC, obsługa programatora - warunek konieczny,
  • diagnozowanie awarii sterowników SIEMENS S7, TIA Portal, WinCC,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej),
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
  • przejrzysty system premiowy - premia godzinowa od 4,20 zł do 5,80 zł do każdej przepracowanej godziny,
  • dodatek adaptacyjny - 2,50 zł za każdy dzień pracy,
  • dodatek transportowy - 4 zł za każdy dzień pracy,
  • dofinasowanie do stołówki pracowniczej - 8 zł za każdy dzień,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinasowanie do karty sportowej,
  • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach doszkalających.
Za proces rekrutacji odpowiada Starszy Specjalista Rekrutacji I Kadr Katarzyna Delipacy tel. 605 122 144. Nasze biuro: Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, piętro 1. Czynne 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:obsługa sterowników PLC,
dokonywanie zmian w sterownikach PLC,
obsługa programatora,
analiza problemów za pomocą Programatora Siemiens,
bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn i urządzeń (pod względem automatyki),
utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń na zakładzie produkcyjnym,
monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania za zakup części zamiennych.

Wymagania:umiejętność obsługi sterowników PLC, obsługa programatora - warunek konieczny,
diagnozowanie awarii sterowników SIEMENS S7, TIA Portal, WinCC,
umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej),
wykształcenie min. zawodowe,
mile widziane uprawnienia SEP,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
przejrzysty system premiowy - premia godzinowa od 4,20 zł do 5,80 zł do każdej przepracowanej godziny,
dodatek adaptacyjny - 2,50 zł za każdy dzień pracy,
dodatek transportowy - 4 zł za każdy dzień pracy,
dofinasowanie do stołówki pracowniczej - 8 zł za każdy dzień,
prywatną opiekę medyczną,
ubezpieczenie grupowe,
dofinasowanie do karty sportowej,
możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach doszkalających.