BRANŻE
ID:267868

Specjalista ds. Administracji Transportu (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000mEDRQA2

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2022-08-02

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • prowadzenie rozliczeń palet i dokumentów transportowych,
  • egzekwowanie dokumentów transportowych od podwykonawców,
  • skanowanie dokumentacji przewozowej do systemu,
  • utrzymywanie relacji z podwykonawcami w celu poprawnego rozliczenia świadczonych usług,
  • prace administracyjne i archiwizacyjne.
Wymagania:
  • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dobra znajomość programów komputerowych - Word, Excel,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • studia kierunkowe: logistyka.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w godzinach 07:00-15:00, a raz w miesiącu 12:00-20:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3800-4000 zł brutto miesięcznie), uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • przejrzysty system premiowania,
  • możliwość skorzystania z benefitów na preferencyjnych warunkach,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku,
  • codzienne wsparcie przełożonego oraz kolegów z pracy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Julia Kutek, tel. 605 121 248.

Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:prowadzenie rozliczeń palet i dokumentów transportowych,
egzekwowanie dokumentów transportowych od podwykonawców,
skanowanie dokumentacji przewozowej do systemu,
utrzymywanie relacji z podwykonawcami w celu poprawnego rozliczenia świadczonych usług,
prace administracyjne i archiwizacyjne.

Wymagania:umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu,
umiejętność pracy zespołowej,
dobra znajomość programów komputerowych - Word, Excel,
zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:doświadczenie na podobnym stanowisku,
studia kierunkowe: logistyka.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w godzinach 07:00-15:00, a raz w miesiącu 12:00-20:00,
atrakcyjne wynagrodzenie (3800-4000 zł brutto miesięcznie), uzależnione od doświadczenia zawodowego,
przejrzysty system premiowania,
możliwość skorzystania z benefitów na preferencyjnych warunkach,
pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku,
codzienne wsparcie przełożonego oraz kolegów z pracy.