BRANŻE
ID:254328

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNXv6QAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Sośnica

Obowiązki:
  • prace produkcyjne: obróbka mechaniczna, gięcie, cięcie, szlifowanie, frezowanie CNC,
  • obsługa maszyn produkcyjnych, produkcja bagażników samochodowych.
Wymagania:
  • doświadczenie na produkcji,
  • chęć do pracy, możliwość podjęcia pracy w najbliższym czasie,
  • determinacja i gotowość do podjęcia stałej współpracy z pracodawcą.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Gliwice, dojazd do pracy (dojazd autobusem 259 i 280),
  • umowę o pracę na okres próbny, później na dwa lata,
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + 10% premii,
  • podwyżka po okresie próbnym 300 zł,
  • pracę w systemie 2-zmianowym, docelowo zmiany będą 3,
  • pracę w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy przesłać do nas swoje CV - zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Zapraszamy również do naszego biura w Gliwicach, al. Wojciecha Korfantego 25/2 w godzinach od 08:00 do 15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:prace produkcyjne: obróbka mechaniczna, gięcie, cięcie, szlifowanie, frezowanie CNC,
obsługa maszyn produkcyjnych, produkcja bagażników samochodowych.

Wymagania:doświadczenie na produkcji,
chęć do pracy, możliwość podjęcia pracy w najbliższym czasie,
determinacja i gotowość do podjęcia stałej współpracy z pracodawcą.

Oferujemy:miejsce pracy: Gliwice, dojazd do pracy (dojazd autobusem 259 i 280),
umowę o pracę na okres próbny, później na dwa lata,
stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + 10% premii,
podwyżka po okresie próbnym 300 zł,
pracę w systemie 2-zmianowym, docelowo zmiany będą 3,
pracę w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym,
przyjazną atmosferę w pracy.