BRANŻE
ID:266605

Pracownik produkcji (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000003TuedQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2022-06-20

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • obsługa instalacji chemicznej zgodnie z wewnętrzną dokumentacją technologiczną,
  • monitorowanie parametrów procesów chemicznych na stanowisku pracy, zgodnie z instrukcjami oraz zasadami BHP,
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu produkcji.
Wymagania:
  • gotowość do pracy systemie zmianowym (liczba zmian różni się w poszczególnych obszarach produkcji, maksymalnie 3 zmiany, także zmiana nocna),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dobra organizacja pracy, wytrzymałość w warunkach stresowych, chęć współpracy na stałe,
  • mile widziane: doświadczenie w obsłudze linii technologicznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 PLN brutto miesięcznie,
  • premie kwartalne w wysokości 1200 zł,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • dodatki do zmiany drugiej oraz nocnej,
  • opiekę medyczną za darmo dla wszystkich pracowników,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,
  • świadczenia socjalne,
  • program wsparcia pracowników - porady prawne, podatkowe, psychologiczne,
  • program wyróżnień pracowniczych z nagrodami,
  • program dofinansowania kształcenia,
  • program poleceń pracowniczych,
  • korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty miesięcznie),
  • parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej,
  • parking rowerowy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Julia Kutek, tel. 605 121 248. Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro.

Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:obsługa instalacji chemicznej zgodnie z wewnętrzną dokumentacją technologiczną,
monitorowanie parametrów procesów chemicznych na stanowisku pracy, zgodnie z instrukcjami oraz zasadami BHP,
prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu produkcji.

Wymagania: gotowość do pracy systemie zmianowym (liczba zmian różni się w poszczególnych obszarach produkcji, maksymalnie 3 zmiany, także zmiana nocna),
umiejętność pracy zespołowej,
dobra organizacja pracy, wytrzymałość w warunkach stresowych, chęć współpracy na stałe,
mile widziane: doświadczenie w obsłudze linii technologicznych.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
wynagrodzenie w wysokości 4000 PLN brutto miesięcznie,
premie kwartalne w wysokości 1200 zł,
pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
dodatki do zmiany drugiej oraz nocnej,
opiekę medyczną za darmo dla wszystkich pracowników,
dofinansowanie do karty sportowej,
możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,
świadczenia socjalne,
program wsparcia pracowników - porady prawne, podatkowe, psychologiczne,
program wyróżnień pracowniczych z nagrodami,
program dofinansowania kształcenia,
program poleceń pracowniczych,
korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty miesięcznie),
parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej,
parking rowerowy.