BRANŻE
ID:242940

Pracownik produkcji - Gliwice Śródmieście

Numer referencyjny: a0t5800000ZsUTKAA3

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • pakowanie, nalewanie, etykietowanie odczynników chemicznych,
  • konfekcjonowanie,
  • proste prace produkcyjne i pomocnicze.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość komunikowania się,
  • zaangażowanie, chęci do pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatek do 2 i 3 zmiany,
  • bony żywieniowe Sodexo,
  • możliwość pracy w niedzielę dla chętnych - dodatek za pracę,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego klienta.

Obowiązki:pakowanie, nalewanie, etykietowanie odczynników chemicznych,
konfekcjonowanie,
proste prace produkcyjne i pomocnicze.

Wymagania:wykształcenie min. zawodowe,
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
umiejętność pracy w zespole, łatwość komunikowania się,
zaangażowanie, chęci do pracy.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
dodatek do 2 i 3 zmiany,
bony żywieniowe Sodexo,
możliwość pracy w niedzielę dla chętnych - dodatek za pracę,
możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego klienta.