BRANŻE
ID:244013

Pracownik produkcji

Numer referencyjny: a0t5800000Zt9XRAAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • nalewanie, nasypywanie produktów (branża chemiczna),
  • etykietowanie i pakowanie produktów,
  • obsługa linii produkcyjnych automatycznych i półautomatycznych,
  • układanie produktów na palecie po 24 szt. (do 30 kg wagi),
  • czytanie instrukcji, wykonywanie prac zgodnie z nimi.
Wymagania:
  • bardzo dobrze rozwinięta umiejętność czytania ze zrozumieniem,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie o wysokich wymaganiach jakościowych,
  • zaangażowanie, chęci do pracy,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe!
  • respekt do przestrzegania przepisów BHP,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • pracę na stałe w Gliwicach, w centrum, ul. Sowińskiego,
  • stawkę w wysokości 3000 zł brutto podczas okresu próbnego,
  • stawkę w wysokości 3300 zł brutto po okresie próbnym,
  • bony Sodexo (10 zł za każdy przepracowany dzień, czyli ok. 200 zł miesięcznie),
  • dodatek za nadgodziny (występujące w niedzielę - dla chętnych - 200%),
  • regulaminowe premie kwartalne,
  • dodatek 15% do drugiej zmiany,
  • fundusz socjalny (płatności świąteczne, wakacyjne),
  • kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • pikniki, spotkania integracyjne,
  • pracę w przyjemnej atmosferze.

Obowiązki:nalewanie, nasypywanie produktów (branża chemiczna),
etykietowanie i pakowanie produktów,
obsługa linii produkcyjnych automatycznych i półautomatycznych,
układanie produktów na palecie po 24 szt. (do 30 kg wagi),
czytanie instrukcji, wykonywanie prac zgodnie z nimi.

Wymagania:bardzo dobrze rozwinięta umiejętność czytania ze zrozumieniem,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie o wysokich wymaganiach jakościowych,
zaangażowanie, chęci do pracy,
chęć związania się z pracodawcą na stałe!
respekt do przestrzegania przepisów BHP,
gotowość do pracy na 3 zmiany.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
pracę na stałe w Gliwicach, w centrum, ul. Sowińskiego,
stawkę w wysokości 3000 zł brutto podczas okresu próbnego,
stawkę w wysokości 3300 zł brutto po okresie próbnym,
bony Sodexo (10 zł za każdy przepracowany dzień, czyli ok. 200 zł miesięcznie),
dodatek za nadgodziny (występujące w niedzielę - dla chętnych - 200%),
regulaminowe premie kwartalne,
dodatek 15% do drugiej zmiany,
fundusz socjalny (płatności świąteczne, wakacyjne),
kasę zapomogowo-pożyczkową,
pikniki, spotkania integracyjne,
pracę w przyjemnej atmosferze.