BRANŻE
ID:280972

Pracownik magazynowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009OHpFQAW

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2024-03-18

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • kontrola towaru pod względem ilości i jakości,
  • wkładanie instrukcji do pudełek, naklejanie etykiet.

Od kandydatów oczekujemy:
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • chęci do pracy.

Naszym pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zasadnicze - 4300 zł brutto,
  • premie kwartalne do 500 zł,
  • kartę do automatu z napojami (doładowywana co miesiąc na 100 zł),
  • możliwość skorzystania z wielu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
kontrola towaru pod względem ilości i jakości,
wkładanie instrukcji do pudełek, naklejanie etykiet.

dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
chęci do pracy.

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
wynagrodzenie zasadnicze - 4300 zł brutto,
premie kwartalne do 500 zł,
kartę do automatu z napojami (doładowywana co miesiąc na 100 zł),
możliwość skorzystania z wielu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna).