BRANŻE
ID:240182

Pracownik biurowy w dziale zakupów (język angielski)

Numer referencyjny: a0t5800000OZSOHAA5

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2018-05-10

Branża: Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • zamawianie produktów w Indiach i USA,
  • zarządzanie dostawami (śledzenie dostaw, zajęcia, odprawa celna),
  • wykonywanie zwrotów CT do USA i towarów z Essers do USA,
  • zarządzanie fakturami (zatwierdzenie faktury, w przypadku rozbieżności między fakturą, wysyłką i przewozem przychodzącym - Essers - ustalenie przyczyny niezgodności),
  • zamówienia do innych dostawców,
  • zarządzanie zapasami (transfery z Essers do Gliwic, przekwalifikowanie).
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • dobra znajomość programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej (wielozadaniowość),
  • doświadczenie w zakupach bezpośrednio produkcyjnych mile widziane.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (na zastępstwo),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku!

Obowiązki:zamawianie produktów w Indiach i USA,
zarządzanie dostawami (śledzenie dostaw, zajęcia, odprawa celna),
wykonywanie zwrotów CT do USA i towarów z Essers do USA,
zarządzanie fakturami (zatwierdzenie faktury, w przypadku rozbieżności między fakturą, wysyłką i przewozem przychodzącym - Essers - ustalenie przyczyny niezgodności),
zamówienia do innych dostawców,
zarządzanie zapasami (transfery z Essers do Gliwic, przekwalifikowanie).

Wymagania:dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
dobra znajomość programu Excel,
bardzo dobra organizacja pracy własnej (wielozadaniowość),
doświadczenie w zakupach bezpośrednio produkcyjnych mile widziane.

Oferujemy:umowę o pracę (na zastępstwo),
atrakcyjne wynagrodzenie,
przyjazną atmosferę,
pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku!