BRANŻE
ID:245707

Młodszy aparatowy produkcji

Numer referencyjny: a0t4H00000pM381QAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2019-03-14

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • nalewanie, nasypywanie produktów,
  • etykietowanie, pakowanie produktów,
  • obsługa linii półautomatycznej i automatycznej.
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność czytania instrukcji i wykonywania pracy zgodnie z nimi.
Oferujemy:
  • umowę na stałe bezpośrednio w zakładzie naszego klienta,
  • stawkę 3000 zł brutto miesięcznie, po 3 miesiącach 3300 zł brutto,
  • premię kwartalną,
  • dodatek do drugiej zmiany 15%,
  • możliwość wypracowania nadgodzin w niedzielę - płatne 200% - dla chętnych,
  • pakiet benefitów (sportowy, medyczny, ubezpieczenie),
  • kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • fundusz socjalny,
  • kursy i szkolenia,
  • bony żywnościowe Sodexo,
  • system poleceń pracowniczych - 2000 zł brutto,
  • pikniki, spotkania integracyjne.

Obowiązki:nalewanie, nasypywanie produktów,
etykietowanie, pakowanie produktów,
obsługa linii półautomatycznej i automatycznej.

Wymagania:doświadczenia w pracy na produkcji,
dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
umiejętność czytania instrukcji i wykonywania pracy zgodnie z nimi.

Oferujemy:umowę na stałe bezpośrednio w zakładzie naszego klienta,
stawkę 3000 zł brutto miesięcznie, po 3 miesiącach 3300 zł brutto,
premię kwartalną,
dodatek do drugiej zmiany 15%,
możliwość wypracowania nadgodzin w niedzielę - płatne 200% - dla chętnych,
pakiet benefitów (sportowy, medyczny, ubezpieczenie),
kasę zapomogowo-pożyczkową,
fundusz socjalny,
kursy i szkolenia,
bony żywnościowe Sodexo,
system poleceń pracowniczych - 2000 zł brutto,
pikniki, spotkania integracyjne.