BRANŻE
ID:244788

Laborant/ka w laboratorium mikrobiologii - dział kontroli jakości

Numer referencyjny: a0t5800000ZthNfAAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2019-01-16

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • wykonywanie badań mikrobiologicznych związanych z kontrolą jakości mikrobiologicznej towarów, wyrobów, analiz prób ofertowych i pozostałych typów sprawdzeń jakości,
  • wykonywanie badań związanych z profilem pracy laboratorium wyrobów medycznych,
  • kontrola jakości surowców, towarów, wyrobów, analiz prób ofertowych, usługowych i pozostałych typów sprawdzeń jakości,
  • prowadzenie kontroli chemicznej i biologicznej procesu sterylizacji parą wodną pod ciśnieniem zgodnie z instrukcjami laboratoryjnym,
  • przygotowywanie i sprawdzenie podłoży i odczynników,
  • pobór prób i analiza prób monitoringowych,
  • wykonywanie testów przydatności dla wyrobów medycznych,
  • wykonywanie obliczeń korekcyjnych dla mieszanin,
  • wykonywanie poleceń przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe biologiczne lub biotechnologiczne,
  • wiedza z zakresu technik analitycznych mikrobiologicznych, zasad GLP oraz GMP, poboru prób środowiskowych,
  • umiejętność wykonywania badań mikrobiologicznych, przygotowania i sprawdzenia podłoży i odczynników,
  • umiejętność obsługi wyposażenia laboratoryjnego (autoklaw, cieplarka, waga analityczna),
  • znajomość własności fizykochemicznych substancji chemicznych,
  • brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (przepisy po angielsku).
Oferujemy:
  • stałą pracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3000 zł brutto miesięcznie na początek, a po okresie próbnym 3300 zł brutto,
  • regulaminową premię kwartalną,
  • ubezpieczenie medyczne LUX MED z możliwością objęcia rodziny,
  • możliwość ubezpieczenia na życie pracownika i jego rodziny,
  • kartę Benefit Multisport,
  • udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne i wakacyjne),
  • kasę zapomogowo-pożyczkową dla pracowników z opcją udzielania nieoprocentowanych kredytów oraz pożyczek mieszkaniowych,
  • system poleceń pracowniczych - 2000 złotych za każdą poleconą osobę, która sprawdzi się po okresie próbnym,
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień technicznych,
  • coroczny piknik dla pracowników oraz spotkanie wigilijne,
  • przyjazną kantynę w miejscu pracy,
  • pracę w czystych i przyjaznych warunkach z pełnym wyposażeniem BHP zgodnie z zasadami jakości i bezpieczeństwa.

Obowiązki:wykonywanie badań mikrobiologicznych związanych z kontrolą jakości mikrobiologicznej towarów, wyrobów, analiz prób ofertowych i pozostałych typów sprawdzeń jakości,
wykonywanie badań związanych z profilem pracy laboratorium wyrobów medycznych,
kontrola jakości surowców, towarów, wyrobów, analiz prób ofertowych, usługowych i pozostałych typów sprawdzeń jakości,
prowadzenie kontroli chemicznej i biologicznej procesu sterylizacji parą wodną pod ciśnieniem zgodnie z instrukcjami laboratoryjnym,
przygotowywanie i sprawdzenie podłoży i odczynników,
pobór prób i analiza prób monitoringowych,
wykonywanie testów przydatności dla wyrobów medycznych,
wykonywanie obliczeń korekcyjnych dla mieszanin,
wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:wykształcenie wyższe biologiczne lub biotechnologiczne,
wiedza z zakresu technik analitycznych mikrobiologicznych, zasad GLP oraz GMP, poboru prób środowiskowych,
umiejętność wykonywania badań mikrobiologicznych, przygotowania i sprawdzenia podłoży i odczynników,
umiejętność obsługi wyposażenia laboratoryjnego (autoklaw, cieplarka, waga analityczna),
znajomość własności fizykochemicznych substancji chemicznych,
brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (przepisy po angielsku).

Oferujemy:stałą pracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3000 zł brutto miesięcznie na początek, a po okresie próbnym 3300 zł brutto,
regulaminową premię kwartalną,
ubezpieczenie medyczne LUX MED z możliwością objęcia rodziny,
możliwość ubezpieczenia na życie pracownika i jego rodziny,
kartę Benefit Multisport,
udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne i wakacyjne),
kasę zapomogowo-pożyczkową dla pracowników z opcją udzielania nieoprocentowanych kredytów oraz pożyczek mieszkaniowych,
system poleceń pracowniczych - 2000 złotych za każdą poleconą osobę, która sprawdzi się po okresie próbnym,
szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień technicznych,
coroczny piknik dla pracowników oraz spotkanie wigilijne,
przyjazną kantynę w miejscu pracy,
pracę w czystych i przyjaznych warunkach z pełnym wyposażeniem BHP zgodnie z zasadami jakości i bezpieczeństwa.