BRANŻE
ID:246310

Laborant/Laborantka w laboratorium kontroli jakości

Numer referencyjny: a0t4H00000WJGd8QAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • prowadzenie badań laboratoryjnych produktów i surowców,
  • przygotowywanie prób i wykonywanie badań fizykochemicznych,
  • wykonywanie kalibracji, wzorcowań, sprawdzań aparatury pomiarowej,
  • analiza prawidłowości otrzymanych wyników, analiza na zgodność z wymaganiami, podejmowanie działań sprawdzających,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne,
  • umiejętność wykonywania badań fizykochemicznych oraz umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • znajomość technik analitycznych typu: miareczkowanie potencjometryczne, oznaczanie lepkości, metody spektrofotometryczne,
  • dużym atutem będzie umiejętność obsługi analizatorów hematologicznych oraz znajomość metod barwienia preparatów hematologicznych,
  • znajomość MS Office (z naciskiem na Excel),
  • umiejętność bieżącej oceny sytuacji i rozwiązywanie samodzielnie problemów,
  • doświadczenie w pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • wynagrodzenie miesięczne 3 000 zl brutto, ze wzrostem do 3 300 zł brutto po okresie próbnym,
  • dodatek do 2 zmiany 15%,
  • premie kwartalne,
  • kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • pakiet benefitów (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • pakiet socjalny (paczki na święta, wczasy pod gruszą),
  • atrakcyjny system poleceń pracowniczych - 2 000 zł za kandydata,
  • pikniki, spotkania integracyjne.

Obowiązki:
- prowadzenie badań laboratoryjnych produktów i surowców,
- przygotowywanie prób i wykonywanie badań fizykochemicznych,
- wykonywanie kalibracji, wzorcowań, sprawdzań aparatury pomiarowej,
- analiza prawidłowości otrzymanych wyników, analiza na zgodność z wymaganiami, podejmowanie działań sprawdzających,
- prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne,
- umiejętność wykonywania badań fizykochemicznych oraz umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej,
- znajomość technik analitycznych typu: miareczkowanie potencjometryczne, oznaczanie lepkości, metody spektrofotometryczne,
- dużym atutem będzie umiejętność obsługi analizatorów hematologicznych oraz znajomość metod barwienia preparatów hematologicznych,
- znajomość MS Office (z naciskiem na Excel),
- umiejętność bieżącej oceny sytuacji i rozwiązywanie samodzielnie problemów,
- doświadczenie w pracy zespołowej,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
wynagrodzenie miesięczne 3 000 zl brutto, ze wzrostem do 3 300 zł brutto po okresie próbnym,
dodatek do 2 zmiany 15%,
premie kwartalne,
kasę zapomogowo-pożyczkową,
pakiet benefitów (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie),
pakiet socjalny (paczki na święta, wczasy pod gruszą),
atrakcyjny system poleceń pracowniczych - 2 000 zł za kandydata,
pikniki, spotkania integracyjne.