BRANŻE
ID:269263

Elektryk/Automatyk utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000mSXxQAM

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2022-09-23

Branża: Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń na terenie zakładu,
  • dokonywanie stosownych zmian w sterownikach PLC,
  • analiza problemów za pomocą Programatora Siemiens,
  • bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowanych konwersacji maszyn i urządzeń ( pod względem automatyki),
  • monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,
  • prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem stanowiska pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe),
  • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
  • programowanie sterowników SIEMENS S7, TIA PORTAL, WinCC, Profibus,
  • obsługa robotów przemysłowych : Fanuc, Kuka, Panasonic,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • uprawnienia SEP grupa II i III (mile widziane),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 35zł brutto + dodatek nocny,
  • dofinansowanie do posiłków na kantynie zakładowej 6 zł brutto/dzień,
  • odzież roboczą: koszulki polo, spodnie ogrodniczki, bluzy, obuwie ochronne,
  • nagrodę roczną za brak absencji oraz dla wyróżniających się pracowników,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 3-2-1,
  • płatną 25-minutową przerwę wliczoną w czas pracy,
  • pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet medyczny),
  • udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, wycieczki, Family Day, wigilie, dni z food truckami etc.,
  • dojazd autobusem 699, wysiadamy na przystanku "Brzezinka Nobla",
  • pracę w przyjemnej atmosferze, opiekę koordynatora w trakcie okresu wdrożeniowego.
Za proces rekrutacji odpowiada Specjalista Rekrutacji Michał Szymura tel. 605 121 248. Nasze biuro: Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, piętro 1. Czynne 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń na terenie zakładu,
dokonywanie stosownych zmian w sterownikach PLC,
analiza problemów za pomocą Programatora Siemiens,
bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowanych konwersacji maszyn i urządzeń ( pod względem automatyki),
monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,
prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem stanowiska pracy.

Wymagania:wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe),
min. roczne doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
programowanie sterowników SIEMENS S7, TIA PORTAL, WinCC, Profibus,
obsługa robotów przemysłowych : Fanuc, Kuka, Panasonic,
umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
uprawnienia SEP do 1 kV,
uprawnienia SEP grupa II i III (mile widziane),
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 35zł brutto + dodatek nocny,
dofinansowanie do posiłków na kantynie zakładowej 6 zł brutto/dzień,
odzież roboczą: koszulki polo, spodnie ogrodniczki, bluzy, obuwie ochronne,
nagrodę roczną za brak absencji oraz dla wyróżniających się pracowników,
pracę w systemie 3-zmianowym, 3-2-1,
płatną 25-minutową przerwę wliczoną w czas pracy,
pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet medyczny),
udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, wycieczki, Family Day, wigilie, dni z food truckami etc.,
dojazd autobusem 699, wysiadamy na przystanku "Brzezinka Nobla",
pracę w przyjemnej atmosferze, opiekę koordynatora w trakcie okresu wdrożeniowego.