BRANŻE
ID:268780

Analityk

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. śląskie, Gliwice

Data publikacji: 2022-09-07

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Oferta 0011895
Oferta 0011895 Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów z branży energetycznej, do biura in-house w Gliwicach, poszukujemy kandydata na stanowisko: Analityk

Analityk

Miejsce pracy: Gliwice

Główne obowiązki:

Tworzenie raportów sprzedażowych i systemowych dla Infolinii Sprzedażowej,
Analiza wyników i proponowanie rozwiązań na podstawie wygenerowanych raportów sprzedażowych,
Weryfikacja czasu pracy i statusów (przerwy, szkolenia, coachingi, obsługa zadań) Konsultantów.

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie,
Doświadczenie minimum 12 miesięcy w przygotowaniu raportów oraz analiz danych,
Doświadczenie minimum 6 miesięcy w przygotowaniu analiz sprzedażowych dla działów sprzedaży,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),
Znajomość środowiska VBA (Visual Basic for Applications),
Znajomość SQL na poziomie średniozaawansowanym,
Znajomość systemów i aplikacji Call Center,
Dyspozycyjność do pracy w godzinach od 8-16,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

Umowę o pracę,
Pracę w biurze u Klienta,
Atrakcyjne wynagrodzenie i duże możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
Profesjonalny onboarding,
Brak dress code'u,
Bieżące wsparcie przełożonego.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Szukasz zawodowych wyzwań? Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!