Koncert
KISS - End Of The Road World Tour

KISS - End Of The Road World Tour

  • 2020-07-15, , godzina 18:00
  • 149 zł (KISS: End Of The Road World Tour)
  • hala Gliwice, Gliwice

Bilety

Opis

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, zespół KISS wyruszył w ostatnią pożegnalną trasę koncertową End Of The Road World Tour. W jej ramach muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni. KISS wydłuża swoje tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy w Europie, również w Polsce! Kto jeszcze nie widział żywiołowego spektaklu jakim jest koncert KISS, ma niebywałą szansę nadrobić zaległości już 15 lipca 2020 KISS zagra w Arenie Gliwice. Tego nie można przegapić! KISS bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

O trasie KISS - End Of The Road World Tour

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, KISS przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

 

Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. KISS Army - żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy ... Niepokorni i Niepowstrzymani - KISS.

KISS bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia doliczana jest opłata w wysokości 15 zł.

 

Regulamin imprezy dostępny tutaj

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Bilety na koncert KISS  w ramach End Of The Road World Tour 2020 już dostępne!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "KISS - End Of The Road World Tour"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gliwice, koncerty Gliwice na dziś, koncerty Gliwice jutro, koncerty Gliwice w tym tygodniu, koncerty Gliwice na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Katy Perry - album Smile
Katy Perry ogłasza szczegóły płyty "Smile"

Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020.

Ania Rusowicz
Ania Rusowicz prezentuje klip "Przebudzenie" [WIDEO]

Ania Rusowicz prezentuje teledysk do tytułowego nagrania ze swojej ostatniej płyty.

Konkurs Ziaja