Koncert
Hot Wheels Monster Trucks Live

Hot Wheels Monster Trucks Live

  • 2022-03-12, , godzina 18:30
  • 50 zł (HOT WHEELS MONSTER TRUCK LIVE)
  • hala Gliwice, Gliwice

Bilety

Opis

Hot Wheels Monster Trucks Live Tour powraca! Nadchodząca piąta europejska trasa to powrót do międzynarodowych wydarzeń na żywo z nowymi truckami.  Popularną rozrywkę dla całej rodziny będzie można zobaczyć w europejskich arenach, także w Polsce - w dniach 12 i 13 marca 2022 trasa dotrze do Areny Gliwice! Hot Wheels Monster Trucks Live bilety już w sprzedaży.

 

Hot Wheels Monster Trucks Live - nowa europejska trasa, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów Monster Truck! Trasę or

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Hot Wheels Monster Trucks Live"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gliwice, koncerty Gliwice na dziś, koncerty Gliwice jutro, koncerty Gliwice w tym tygodniu, koncerty Gliwice na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Maria Niklińska zaprezentowała nowy klip "Pomiędzy nami" [WIDEO]

Artystka przyznaje, że podobno podczas bycia z drugą osobą, dowiadujemy się najwięcej... o sobie.

Years&Yeras nowy album
Years & Years z nowym utworem "Sooner or Later" [WIDEO]

Premiera nowego albumu już 21 stycznia.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!