Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Szuflandia

Gliwice

Adres:ul. Rynek 23
Tel:+48323315363
Miasto:Gliwice

Szuflandia - dodaj opinię

Gliwice

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Sunshine
2013-03-17
Okropne Drinki i kelnerki

Najgorszy lokal w Gliwicach. Bardzo się popsuł, kiedyś tam zamawiałam bardzo dobre drinki z malibu w dużych szklankach, bardzo dobrze przygotowane. Gdy po długiej nieobecności w tym lokalu odwiedziłam dokładnie 16.03.2013 w sobotę zamawiając drink z malibu otrzymałam go w kieliszku przeznaczonym do wina, w kieliszku było po prostu malibu zmieszane z mlekiem!!!! Takie coś można sobie w domu zrobić!! Gdy powiedziałam kelnerce żeby wymieniła ten drink odpowiedziała że oni tak tu to przyżądzają. Kelnerka pracuje już tam bardzo długo w sobote byłą w spiętych włosach w kok brunetka. Radze na nią uważać gdyż innym osobom też źle przygotowała drinki.

Zdegustowany
2012-10-08
Najgorszy lokat w jakim do tej pory byłem

Niesympatyczna kelnerka. Nalała nam piwa o godzinie 21.55. Po czym o 22.15 bez słowa zgaszono telewizor i światła. Przy tym wszystkim zapomnieliśmy pewnej rzeczy. Gdy wróciliśmy po ok. 2 min okazało się, że drzwi zamknięte. Znaleźliśmy właściciela w lokalu obok - stwierdził, że nie chce mu się tam wracać... I co z tego, że piszą, iż lokat otwarty do ostatniego klienta ... byłem w wielu lokalach - w Polsce i na świecie - czegoś takiego nie widziałem.

rozczarowana
2011-08-08
ogólnie daremnie

Klub żadna rewelacja, ogólnie przeciętny. Gorzej z właścicielem - jakiś pojeb.s, facet agresywny, nie potrafi się kontrolować. Chamstwo i brak właściwego podejścia do klienta - to wszystko co mogę o tym miejscu powiedzieć.

normalny
2011-08-08
nieudany właściciel

Uważajcie chodząc do tego klubu bo możecie oberwać, pewnego dnia wszedłem tam aby zobaczyć czy coś się nie dzieje przyleciał właściciel i zaczął się rzucać (zgaszone światło na dole było mieliśmy zamiar wrócić na górę) od słowa do słowa wpadł w furię i skatował dwie osoby. NIE POLECAM, miejsce napinatorów

Olga
2008-06-12
Ale jak sie do was dodzwonić?

Szkoda, że nie ma z wami kontakyu. Nic sie nie można dowiedzieć.

Peper
2008-06-03
Najładniejsza kelnerka.

W szuflandi rok temu pracowała zajebista kelnerka Ania, mam nadzieję, że w tym roku też mi poda piwo.

Janusz
2007-11-26
Szuflandia jest OK

Grają fajną muzę i mają karaoke... I mecze polskiej drużyny można tam oglądać.

Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama