Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Piwna 1 b
Tel:+48323314075
Miasto:Gliwice

Stary Browar - dodaj opinię

Gliwice

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Mar.
2017-11-25
Nie idźcie tam!

Nigdy więcej do tego lokalu nie mam zamiaru iść. Patologia, syf i brak czegokolwiek dobrego. Nie polecam.

gosc
2015-03-08
Pani manageri P.Piotrus totalna porazka w browarach!!!

Totalna porażka, brak kompetencji u osób zatrudnionych na stanowisku manager i kierownik P.Piotrus który musi popracowac nad emocjami i kultura osobista.Bylam świadkiem jak do kobiet odnosil się gorzej niż kibol na meczu cytuje " wyjeb je" to jest P.kierownik w takim lokalu???? Sloma mu z butów wystaje, powinien się od pan w Tesco co na kasach siedza kultury osobistej nauczyć .Obsluga klienta w browarach to totalna porażka ludzie chodzą na integracje wydają gruba forse a traktowani sa tragicznie .P.Piotrus powinien być skierowany na szkolenie z zarządzania zasobem ludzkim i po skierowanie do psychiatry po jakieś leki na uspokojenie bo nie potrafi ogarnąć emocji , może herbatka z melisy na początek i będzie lepiej..Jeszcze raz totalna porażka ze strony OBSLUGI klienta!!!!!

saaaani
2011-06-03
uuuu

Jak byłam pierwszy raz w browarze to myślałam że będzie głupio,ale jak usłyszałam muzyke, i całą tą atmosfere to wiedziałam ze bedzie super , i było spotkałam dużo moich kolegów a ja oczywiscie byłam z kolezankami.. i było zajebiscie ! powiem jedno Stary Browar żądzi .

dirty beats
2011-03-22
Dirty Beats vol.1

Zapraszamy na Dirty Beats VOL. 1 Pierwsza Gliwicką imprezę w stricte undergroundowym klimacie, tego wieczoru Starym Browarem zatrzęsą brzmienia muzyki: electo, d'n'b, dubstep, house, trance. (DJ Trust - aktualny rezydent browaru) http://www.faceboo k.com/event.php?eid=1061993961 28730

Lauranet77
2010-12-02
:)

Podzielam zdanie poprzednika.Super atmosfera ,nie ma małolat którzy zaczepiają,super obsługa ,no i można czuć się bezpiecznie,muzyka tez zróżnicowana :) Polecam gorąco:)

lord.
2010-05-26
Polecam

Muszę przyznać ,że bardzo fajny lokal w Gliwicach.Zero ,jak to się mówi (małolatów),tylko starsi ,i o to chodzi.Jest fajna muzyka,i jest spokojnie.Można pobawić się razem z dziewczyną,jak i z kumplami,wszystko to w spokojnej atmosferze,i tak powinno być,cały czas.Muszę też napisać, że często ,nasza firma organizuje ,tam spotkania miedzy pracownikami,i naprawde mogę polecić ten lokal wszystkim ,na obecny czas. POZDRAWIAM.

Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama