zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

TARGI PRACY W GLIWICACH

Kiedy2015-03-19, godzina 09:00
GdzieGliwice,

TARGI PRACY W GLIWICACH

 

Kilkadziesiąt ofert zatrudnienia, wielu wystawców – w tym m.in. urzędy pracy, agencje pośrednictwa pracy, ochotnicze hufce pracy i spółki szkoleniowe – tak zapowiada się pierwsza edycja Targów Pracy w Gliwicach. Ich organizatorem jest Akademickie Biuro Karier i Rozwoju działające przy Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.


Spotkanie adresowane jest nie tylko do studentów i absolwentów uczelni, ale przede wszystkim dla mieszkańców miasta i okolic. Na I Targi Pracy mogą przyjść wszyscy, którzy poszukują ciekawych ofert pracy, staży i praktyk. Przedstawiciele wybranych firm i agencje pośrednictwa pracy pomogą zorientować się w aktualnych potrzebach rynku pracy, będzie również można skorzystać z pomocy doradcy zawodowego. Tego dnia warto zabrać ze sobą swoje dokumenty aplikacyjne.

 

Targi Pracy organizowane są po raz pierwszy, ale odzew jest już tak duży, że z pewnością będą organizowane kolejne edycje. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom studentów i mieszkańców miasta. Cały czas monitorujemy sytuację na rynku pracy. Z pewnością jest potrzeba organizowania tego typu spotkań – mówi Natalia Ulanowicz, specjalista ds. karier i praktyk studentów gliwickiego wydziału Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

Targi Pracy odbędą się już w najbliższy czwartek (19 marca) w godz. od 10.00 do 13.00. Stoiska wystawców będzie można odwiedzać w auli Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach przy pl. Piłsudskiego 9 (III piętro).

 

Kontakt:

Tel: 32 335 40 19 wew. 14 // e-mail: natalia.ulanowicz@wsb.net.pl

Więcej: http://www.wsb.net.pl/aktualnosci/targi-pracy-w-gliwickim-wydziale

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1550816875172334/

 

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama