zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej w Gliwicach

44-100 Gliwice
ul. Konarskiego 20, pokój 106
fax +48322371559

http://kariera.polsl.pl

kariera@polsl.pl


    Głównym celem funkcjonowania Biura Karier Studenckich jest promocja na rynku pracy studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni, a także pomoc w pozyskiwaniu przez nich pracy na miarę ich możliwości, potrzeb i oczekiwań.

    W realizacji swych zadań Biuro współpracuje z władzami Uczelni i poszczególnymi jej Wydziałami, organizacjami studenckimi, Wojewódzkim i Powiatowym Urzędem Pracy, środowiskowymi agendami życia gospodarczego i społecznego. W ramach swoich zadań organizujemy również prezentacje firm na Uczelni, które są doskonałą okazją by zainteresować pracą u siebie najzdolniejszych studentów i pozwalają zbudować pozytywny wizerunek firmy, jako poszukiwanego pracodawcy. Przedsiębiorstwa, które w bliższej lub w dalszej przyszłości mają zamiar zatrudnić absolwentów wyższych studiów różnych specjalności lub przyjąć studentów na praktykę mogą spotkać się z nimi, by poinformować o swoich planach. Biuro Karier Studenckich może pomóc firmie w formułowaniu oferty pracy, dotarciu do odpowiednich kandydatów poprzez zamieszczanie ogłoszeń w banku danych, na naszej stronie internetowej, wywieszenie na odpowiednich Wydziałach Uczelni.

       Firmom współpracującym z naszym Biurem pomagamy w preselekcji kandydatów na oferowane stanowiska. W zakresie doboru koncentrujemy się na zastosowaniu szeregu skutecznych narzędzi selekcji pozwalających na trafny wybór najlepszych kandydatów spełniających oczekiwania firm.

 

 https://www.facebook.com/BiuroKarierPolSl
 


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama