Spektakle, przedstawienia

Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).
Ostatnio czytane
Tragiczna historia pomnika Stalina najnowszą premierą Wrocławskiego Teatru Lalek [FOTO]
Tragiczna historia pomnika Stalina najnowszą premierą Wrocławskiego Teatru Lalek [FOTO]

"Pomnik" to przedstawienie oparte na reportażu z książki Mariusza Szczygła. Zobacz zdjęcia z próby!

"Dziady" zwyciężyły w pierwszej edycji Konkursu "Klasyka Żywa"
"Dziady" zwyciężyły w pierwszej edycji Konkursu "Klasyka Żywa"

28 listopada 2015 ogłoszono werdykt pierwszej edycji Konkursu "Klasyka Żywa". Zwyciężyły Mickiewiczowskie "Dziady" w reżyserii Michała Zadary. Wręczenie nagród 4 grudnia 2015 w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!