Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Lekcja tańca w Zakładzie Weselno – Pogrzebowym Pana Bamby (Teatr Miejski w Gliwicach , Gliwice).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
I Have a Dream: Premiera tanecznego show do utworów ABBA
I Have a Dream: Premiera tanecznego show do utworów ABBA Gliwice

Dynamiczna choreografia, wielkie światowe przeboje, szekspirowska magia oraz niezapomniany klimat muzyki lat siedemdziesiątych na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego!

Wykluczenia motywem przewodnim Brave Festival 2016
Wykluczenia motywem przewodnim Brave Festival 2016

W dniach 1-16 lipca we Wrocławiu odbędzie się 12. edycja Brave Festival! Tegoroczne wydarzenie poświęcone zostanie tematyce wykluczenia.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!