BRANŻE
ID:213749

Pakowanie/ komisjonowanie artykułów zoologicznych i biurowych Niemcy

Opis firmy:

ISSP Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Pakowanie/komisjonowanie artykułów zoologicznych i biurowych na terenie Niemiec/okolice Eisenach

Wybranym kandydatom oferujemy:
• umowa o pracę z firmą niemiecką,
• atrakcyjne wynagrodzenie 7,86 euro brutto/h,
• możliwość rozwoju i awansu,
• zorganizowany bezpłatny transport ,
• zorganizowany nocleg (opłata 6,50 euro dziennie),
• wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia

Wymagania

• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 30.11.2014

• znajomość języka nie jest wymagana,
• umiejętność pracy zespołowej,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• dbałość o estetykę wykonywanej pracy,
• dyspozycyjność na okres minimum do 31.01.2015r. (preferowany dłuższy pobyt)